Daleka 14, 60-124 Poznań
info@smlikers.pl

Lajki Instagram

Lajki Instagram to dobry sposób na wzrost zainteresowania treściami, jakie publikujesz na tym portalu.

Lajki Instagram

Chcesz zwiększyć atrakcyjność publikowanych treści? Dodatkowe lajki pod Twoimi zdjęciami na profilu Instagram to świetny pomysł! Przede wszystkim Lajki Instagram to usługa dla osób, które chcą nadprogramowo wspierać swoje treści poprzez dodatkowe polubienia zdjęć. Innymi słowy, to rozwiązanie skutecznie wesprze rozwój Twojej marki.

Dlaczego warto kupić ?

ATRAKCYJNOŚĆ MARKI

Niech Twoi przyszli klienci wiedzą, że Twoja marka jest znana i lubiana. Innymi słowy – jak nas widzą tak nas piszą.

WIĘKSZE ZASIĘGI

Wraz z kupnem fanów i polubień, wzrasta też zasięg Twoich postów. Z pewnością wpłynie to pozytywnie na Twój profil.

PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ

Pokaż wszystkim, że Twoja firma nie ma sobie równych w Social Media! Na pewno nikt nie przebije tego wyniku!

Wybierz swój pakiet

200 POLUBIEŃ NA POST PAKIET 30 POSTÓW
Lajki Instagram w pakiecie 200 lajków na jedno zdjęcie to dobry wariant dla bardziej zaawansowanych profili.

79,99zł

Cena netto

KUP TERAZ
500 polubień na post  PAKIET 30 POSTÓW
Lajki Instagram w pakiecie 500 lajków na jedno zdjęcie to dobry wariant dla bardziej zaawansowanych profili.

199,99zł

Cena netto

KUP TERAZ

Spójrz i zdecyduj

Przyjrzyj się i zdecyduj, który profil wzbudził u Ciebie większe zaufanie? Z pewnością profil z większą liczbą polubień wzbudził u Ciebie większe zaufanie. Ale najważniejszy jest fakt, że Twoi potencjalni klienci będą bardziej skłonni zaobserwować profil, który ma dużo polubień postów.

Lubisz rabaty? Kup pakiet usług!

Power Likes – Opcja dodatkowe dla usługi

Za ekstra opłatą możesz dokupić opcję dodatkową – Power Likes. To specjalne polubienia, generowane przez bardzo popularne profile. Dzięki temu Twoje posty zwiększą liczbę wizyt na profilu oraz zasięg Twoich zdjęć. Z pewnością pomoże to Tobie zdobyć większą popularność na Instagramie.

Power Likes mogą skutecznie wspomóc rozwój Twojego profilu

❤️ 146 Power Likes

📲 225 wizyt na profilu

📡 400 zasięgu

❤️ 239 Power Likes

📲 457 wizyt na profilu

📡 290 zasięgu

❤️ 68 Power Likes

📲 66 wizyt na profilu

📡 101 zasięgu

❤️ 66 Power Likes

📲 59 wizyt na profilu

📡 592 zasięgu

Dlaczego warto nas wybrać ?

USŁUGI PREMIUM

Oferujemy jedynie usługi typu Premium. W rezultacie kupujesz tylko i wyłącznie ruch generowany przez realnych użytkowników.

JESTEŚMY LEGALNĄ FIRMĄ

Nasza działalność jest zarejestrowana i jesteśmy w pełni legalną firmą. W związku z tym, po zakupie otrzymasz fakturę VAT.

GWARANCJA 30 DNI

Na wszystkie nasze usługi dajemy bezpłatną gwarancję 30 dni. Innymi słowy, wysoka jakość usług to u nas priorytet.

BEZPIECZEŃSTWO I PRYWATNOŚĆ

Działania prowadzone przez naszą firmę są w pełni bezpieczne i legalne. Co więcej, gwarantujemy również pełną dyskrecję.

TYLKO REALNE PROFILE

W przeciwieństwie do konkurencji NIE oferujemy ruchu pozyskanego z tzw. nielegalnego, czarnego rynku botów.

STOPNIOWY WZROST

Tylko u nas możesz rozłożyć wykonanie usługi na 30 dni. W rezultacie cały proces będzie wyglądał bardziej wiarygodnie.

Zobacz co jeszcze oferujemy

Jakie firmy korzystają z naszych usług ?

MARKI ODZIEŻOWE
SALONY BEAUTY
HOTELE
WARSZTATY
SKLEPY SPORTOWE
BIURA PODRÓŻY
SKLEPY INTERNETOWE
KLUBY MUZYCZNE
RESTAURACJE
SZKOLENIA
MARKI KOSMETYKÓW
PROJEKTANCI WNĘTRZ

Lajki Instagram – Najczęściej zadawane pytania

Poniżej prezentujemy najczęściej zadawane pytania dotyczące usługi dodatkowych polubień zdjęć na Instagramie. Innymi słowy, znajdziesz tu odpowiedzi na większość pytań.

Co zyskam dzięki usłudze Lajki Instagram?

Po pierwsze, wzrost atrakcyjności profilu – Niech Twoi przyszli klienci wiedzą, że Twoja marka jest znana i lubiana. Co więcej, to działa! Wielu naszych klientów odnotowały wzrost zainteresowania.
Po drugie, większe zasięgi – Wraz z kupnem fanów i polubień, wzrasta też potencjalny zasięg Twoich postów. Dodatkowo zwiększasz szansę na pozyskanie organicznych obserwatorów.
Po trzecie, przewagę nad konkurencją – Pokaż wszystkim, że Twoja firma nie ma sobie równych w Social Media! Na pewno nikt nie przebije tego wyniku!

Jak przebiega proces pozyskiwania dodatkowych polubień?

Cały proces jest szybki i prosty. Po pierwsze, wystarczy, że podasz nam w zamówieniu nazwę Twojego profilu, dla którego chcesz otrzymywać dodatkowe polubienia i to wszystko. Mówiąc inaczej, od tego czasu *każdy Twój nowy post otrzyma zamówioną liczbę polubień, wygląda to dokładnie tak:

Pierwszy wariant – 100 polubień na post -> Otrzymasz średnio na 1 post od 100 do 110 polubień z naszej strony.
Drugi wariant – 200 polubień na post -> Otrzymasz średnio na 1 post od 200 do 220 polubień z naszej strony.
Trzeci wariant – 500 polubień na post -> Otrzymasz średnio na 1 post od 500 do 550 polubień z naszej strony.

Po zakończeniu zlecenia, czyli np. po 30 postach, Twoje posty nie będą dalej przez nas wspierane. Ale nie ma się co martwić! Na pewno otrzymasz od nas automatyczne powiadomienie 3 dni przez planowanym zakończeniem usługi. Podsumowując, będziesz w stanie przedłużyć usługę o kolejny miesiąc lub dwa.

*Zastrzegamy sobie prawo do krótkich przerw w realizacji zleceń. Na przykład może być to spowodowane przeciążeniem serwera.

Czy usługa Lajki Instagram jest bezpieczna?

Świadczymy usługi PREMIUM, dlatego możemy zagwarantować 100 % bezpieczeństwo. Prócz tego każdy klient otrzymuje 30 dniową gwarancję na liczbę zamówionych dodatkowych polubień, co dodatkowo podkreśla wysoką jakość naszych usług. W przeciwieństwie do konkurencji nie proponujemy polubień z tzw. czarnego rynku. W rezultacie, bardzo często prowadzi to do całkowitego zablokowania konta, którego potem nie da się już nigdy odzyskać. Dlatego odradzamy korzystanie z usług niezarejestrowanych, tanich pośredników.

Czy jest to legalne?

Oczywiście, że tak. Przede wszystkim oferujemy jedynie legalne metody pozyskiwania dodatkowych polubień Twoich postów. Co więcej, korzystamy tylko i wyłącznie z autorskiej sieci, dzięki której proponujemy naszym klientom jedynie polubienia dokonane przez realne konta, należące do normalnych ludzi. W skrócie, nie ma czasu do stracenia, zyskaj polubienia postów już dziś!

Jak odróżnić wysokiej jakości usługi od czarnego rynku pozyskiwania polubień?

Po pierwsze, jest na to dość prosty sposób. Na przykład, usługi pozyskiwania dodatkowych polubień postów wymagają dużo większego nakładu pracy i pieniędzy na zbudowanie wysokiej jakości bazy sieciowej. Z tego powodu usługi tego typu są nieznacznie droższe od usług oferowanych na tzw. czarnego rynku. Dlatego radzimy nie korzystać z usług pseudo firm, których ceny są podejrzanie niskie. Na pewno odradzamy współpracę z serwisami, które nie działają legalnie czyli nie posiadają zarejestrowanej żadnej działalności gospodarczej. Najgorsze jest to, że w przypadku blokady Państwa profilu przez Instagram sytuacja jest już nie odkręcenia. W rezultacie, najczęściej taki pośrednik znika z rynku i pojawią się po kilku dniach z nową nazwą i stroną internetową.

Skąd pochodzą polubienia?

Obecnie oferujemy polubienia postów od osób z całego świata. Z drugiej strony, na tę chwilę nie ma opcji wyboru dokładnego kraju pochodzenia dodatkowych polubień, natomiast pracujemy nad taką opcją dodatkową i najprawdopodobniej taka możliwość pojawi się w najbliższym czasie. 

Przykładowe realizacje

Zobacz jak wyglądają nasze przykładowe realizacje.

Jest to logo firmy Social Media Likers.
Jest to logo firmy Dativo.
Jest to logo firmy Sanoya Lab.

Trwają prace konserwacyjne przy algorytmie.