Daleka 14, 60-124 Poznań
info@smlikers.pl

FAQ

Ogólne

1. Czym się zajmujemy?

Social Media Likers zajmuje się pozyskiwaniem ruchu na publicznych profilach na portalu Instagram poprzez zdobywanie nowych obserwatorów (znanych również jako followers) oraz promowaniem treści poprzez uzyskiwanie polubień postów swoich klientów.

2. Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Możemy pomóc Twojej firmie poprzez wygenerowanie ruchu na Twoim, publicznym profilu poprzez pozyskanie nowych obserwatorów oraz polubień publikowanych przez Ciebie postów. Dzięki takim zabiegom, wizerunek Twojej firmy zyska na wartości i atrakcyjności dla potencjalnych klientów Twojego przedsiębiorstwa.

3. Czy nasze usługi są legalne?

Oczywiście, że tak. Przede wszystkim oferujemy jedynie legalne metody pozyskiwania dodatkowych followersów Twojego profilu. Co więcej, korzystamy tylko i wyłącznie z autorskiej sieci, dzięki której proponujemy naszym klientom jedynie obserwatorów posiadających realne konta, należące do normalnych ludzi. W skrócie, nie ma czasu do stracenia, zyskaj nowych obserwatorów już dziś!

4. Czy nasze usługi są bezpieczne?

Świadczymy usługi PREMIUM, dlatego możemy zagwarantować 100 % bezpieczeństwo. Prócz tego każdy klient otrzymuje 30 dniową gwarancję na liczbę zamówionych dodatkowych obserwatorów co dodatkowo podkreśla wysoką jakość naszych usług. W przeciwieństwie do konkurencji nie proponujemy followersów z tzw. czarnego rynku. W rezultacie, bardzo często prowadzi to do całkowitego zablokowania konta, którego potem nie da się już nigdy odzyskać. Dlatego odradzamy korzystanie z usług niezarejestrowanych, tanich pośredników.

5. Czy nasze usługi są trwałe?

Tak, ponieważ wszelki ruch generowany dzięki naszej firmie pochodzi od realnych użytkowników, którzy wykazują się aktywnością i regularnie publikują treści.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga!

6. Chcę wiedzieć więcej o 30 dniowej gwarancji.

Decydując się na tę opcję zyskujesz większą wiarygodność. Obserwatorzy będą przysyłani na Twój profil stopniowo i w sposób losowy, np. jednego dnia będzie to 72 nowych followersów, innego 115. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na tę opcje to zamówienie zostanie zrealizowane w jednym czasie, maksymalnie 24 godziny od dokonania płatności.

7. Czy działacie również na innych rynkach niż Polska?

Jesteśmy w trakcie realizacji procesu wejścia na inne rynki takie jak Hiszpania, Francja, Niemcy czy Włochy.

8. Czy trzeba podawać hasło do profilu na Instagramie?

Absolutnie nie! Jeśli jakaś firma nakazuje Ci podać hasło do Twojego profilu oznacza to tylko jedno. Twój profil zostanie wciągnięty do nielegalnej (Instagram blokuje takie sieci i jej konta prędzej czy później) sieci kont, które wysyłają sobie wzajemnie polubienia. Jednym słowem Twój profil polubi 1000 innych postów oraz zacznie obserwować profili innych i w zamian otrzyma to samo. NASZA FIRMA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z TEGO TYPU PROCESEM

9. Czy świadczymy usługi również dla profili prywatnych (niepublicznych) ?

Nie, nasze usługi można kupić i zastosować tylko i wyłącznie na profilach publicznych, czyli takich, które są widoczne dla wszystkich użytkowników serwisu Instagram. Możesz kupić nasze usług jako osoba prywatna lub jako firma.

10. Dlaczego moje zlecenie nie zostało jeszcze rozpoczęte lub dlaczego nie dodano jeszcze do mojego profilu darmowych followersów?

Każde zlecenie musi zostać dodane przez naszego pracownika, również zlecenie na darmowych followersów. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-18, dlatego gdy zlecenie zostanie dodane w weekend trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać do poniedziałku.

Pozyskiwanie followersów na Instagramie

1. Co zyskam dzięki nowym followersom?

Po pierwsze, wzrost atrakcyjności profilu – Niech Twoi przyszli klienci wiedzą, że Twoja marka jest znana i lubiana. Co więcej, to działa! Wielu naszych klientów odnotowały wzrost zainteresowania.
Po drugie, większe zasięgi – Wraz z kupnem fanów i polubień, wzrasta też potencjalny zasięg Twoich postów. Dodatkowo zwiększasz szansę na pozyskanie organicznych obserwatorów.
Po trzecie, przewagę nad konkurencją – Pokaż wszystkim, że Twoja firma nie ma sobie równych w Social Media! Na pewno nikt nie przebije tego wyniku!

2. Jak przebiega proces pozyskiwania fanów?

Cały proces jest szybki i prosty. W ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia i dokonaniu płatności dostaniesz wiadomość email z informacją o tym, że Twoje zamówienie zostało przekazane do realizacji. Oznacza to, że rozpoczęliśmy proces pozyskiwania fanów dla Twojego profilu. Otrzymasz również fakturę VAT i dokument potwierdzający liczbę obserwatorów w czasie rozpoczęcia całego procesu pozyskiwania nowych fanów.

3. Skąd pochodzą obserwatorzy?

Obecnie oferujemy obserwatorów z całego świata. Z drugiej strony, na tę chwilę nie ma opcji wyboru dokładnego kraju pochodzenia nowych followersów, natomiast pracujemy nad taką opcją dodatkową i najprawdopodobniej taka możliwość pojawi się w najbliższym czasie.

4. Co oznacza opcja dodatkowa “Okres pozyskiwania obserwatorów rozłożony na 30 dni”?

Okres pozyskiwania obserwatorów rozłożony na 30 dni – Decydując się na tę opcję zyskujesz większą wiarygodność. Obserwatorzy będą przysyłani na Twój profil stopniowo i w sposób losowy, np. jednego dnia będzie to 73 nowych followersów, innego 115. Dodatkowo, okres na jaki zostaną rozłożone usługi to maksymalnie 30 dni, zazwyczaj 10-20 dni, w zależności od pakietu. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na tę opcje to zamówienie zostanie zrealizowane w jednym czasie, maksymalnie 24 godziny od dokonania płatności. Z drugiej strony musisz pamiętać, że będą dni, w których nastąpi krótka przerwa w dostawie nowych followersów. Na przykład może być to spowodowane przeciążeniem serwera.

Kupując pakiet usług, możesz zaoszczędzić 10%

5. Jak odróżnić wysokiej jakości usługi od czarnego rynku pozyskiwania obserwatorów?

Po pierwsze, jest na to dość prosty sposób. Na przykład, usługi pozyskiwania dodatkowych obserwatorów wymagają dużo większego nakładu pracy i pieniędzy na zbudowanie wysokiej jakości bazy sieciowej. Z tego powodu usługi tego typu są nieznacznie droższe od usług oferowanych na tzw. czarnego rynku. Dlatego radzimy nie korzystać z usług pseudo firm, których ceny są podejrzanie niskie. Na pewno odradzamy współpracę z serwisami, które nie działają legalnie czyli nie posiadają zarejestrowanej żadnej działalności gospodarczej. Najgorsze jest to, że w przypadku blokady Państwa profilu przez Instagram sytuacja jest już nie odkręcenia. W rezultacie, najczęściej taki pośrednik znika z rynku i pojawią się po kilku dniach z nową nazwą i stroną internetową.

6. Dlaczego pakiety powyżej 5000 followersów nie mają opcji natychmiastowej realizacji ?

Opcję natychmiastowej realizacji (w ciągu 24h) mają jedynie pakiety 500, 1000 i 2000 followersów. Większe warianty nie mogą mieć tak szybkiej realizacji z trzech powodów. Po pierwsze może wpłynąć to niekorzystnie na działanie algorytmu Instagrama, który uzna tak szybki przyrost za coś nienaturalnego. Po drugie nie jesteśmy w stanie pozyskać większych ilości obserwatorów w tak szybkim czasie. Na koniec to co najważniejsze. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zapewnić absolutne bezpieczeństwo przeprowadzonych działań. Warto również wspomnieć o tym, że pakiety powyżej 5000 obserwatorów mają opcję stopniowanego przyrostu już w cenie, w przeciwieństwie do mniejszy wariantów, gdzie ta opcja kosztuje 19,99 zł netto.

Polubienia postów na Instagramie

1. Jak przebiega proces pozyskiwania dodatkowych polubień?

Cały proces jest szybki i prosty. Po pierwsze, wystarczy, że podasz nam w zamówieniu nazwę Twojego profilu, dla którego chcesz otrzymywać dodatkowe polubienia i to wszystko. Mówiąc inaczej, od tego czasu *każdy Twój nowy post otrzyma zamówioną liczbę polubień, wygląda to dokładnie tak:

Pierwszy wariant – 100 polubień na post -> Otrzymasz średnio na 1 post od 100 do 110 polubień z naszej strony.
Drugi wariant – 200 polubień na post -> Otrzymasz średnio na 1 post od 200 do 220 polubień z naszej strony.
Trzeci wariant – 500 polubień na post -> Otrzymasz średnio na 1 post od 500 do 550 polubień z naszej strony.

Po zakończeniu zlecenia, czyli np. po 30 postach, Twoje posty nie będą dalej przez nas wspierane. Ale nie ma się co martwić! Na pewno otrzymasz od nas automatyczne powiadomienie 3 dni przez planowanym zakończeniem usługi. Podsumowując, będziesz w stanie przedłużyć usługę o kolejny miesiąc lub dwa.

*Zastrzegamy sobie prawo do krótkich przerw w realizacji zleceń. Na przykład może być to spowodowane przeciążeniem serwera.

2. Skąd pochodzą polubienia?

Obecnie oferujemy polubienia postów od osób z całego świata. Z drugiej strony, na tę chwilę nie ma opcji wyboru dokładnego kraju pochodzenia dodatkowych polubień, natomiast pracujemy nad taką opcją dodatkową i najprawdopodobniej taka możliwość pojawi się w najbliższym czasie.

Płatności

1. W jaki sposób można kupić nasze usługi?

Nasze usługi można kupić tylko na naszej stronie internetowej. Może tego dokonać każdy – osoba prywatna lub firma. Płatność przetwarzana jest przez polskiego operatora szybkich płatności online – Przelewy24.

2. Czy wystawiacie fakturę VAT?

Tak, każda transakcja zakończona jest otrzymaniem faktury VAT na adres email podany przy zamówieniu.

3. Czy jest opcja płatności w modelu subskrypcyjnym?

Planujemy wprowadzenie takiej funkcjonalności ze względu na duże zainteresowanie naszych klientów takim rozwiązaniem. Poinformujemy Ciebie, gdy taka możliwość zostanie dodana.

4. Czy jako stały klient mogę liczyć na zniżki?

Oczywiście, napisz do nas na info@smlikers.pl Coś pomyślimy! 🙂